
Violet’s Tale
Aftershow Robert Jon & The Wreck
Aanvang 22:30
De reis van de band Violet’s Tale begon aan het einde van 2014 in het diepe Zuiden van het land. Jeroen Rabeling en Edith Spies-Wawrowska vormden het project uit liefde voor
Country en Americana. Het duo groeide al snel uit tot een volledige band.
De muziek van Violet’s Tale is een brug tussen het verleden en het heden, waar traditionele klanken samensmelten met een moderne verfijnde visie. Elke song is een landschap van woorden en melodieën, waar de luisteraar wordt meegenomen op een reis van introspectie en herkenning. De missie van de band is om de liefde voor Country en Americana verder te verspreiden en een nieuw leven in te blazen in de Limburgse Country scene.

De bezetting bestaat uit: Jeroen Rabeling (slaggitaar en backing vocals) , Brandon Spies (lead gitaar), Micha Herben (drums) ,Edith Spies-Wawrowska (lead vocals) en Teun Mens (sessie- bassist).